• Producent: Metal-gum
  • Kategoria: Pozostałe

Daszek Szklany nad Drzwi wejściowe

o rozmiarach 200 x 90 cm do

samodzielnego konstrukcji.

D = 200 cm

G = 90 cm

W = 79 - 86 cm

trwałość.
Zadaszenie to posiada szkło hartowane o grubości 13 mm na dodatek umocnione folią. Jest to jeden z najszczególniejszych i najsolidniejszych daszków przystępnych na rynku, co w połączeniu z stanowczo estetycznym, wytwornym i innowacyjnym wyglądem choćby najistotniej wymagających konsumentów.

Osłona Twoich Drzwi i Okien.
Zadaszenia bronią drzwi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznym, takimi jak wiatr, deszcz czy nawet grad. Większość producentów i dystrybutorów drzwi wymaga zamontowania daszka, by udzielić gwarancji.

Przykładowe realizacje.


konstrukcja.
Zadaszenie składa się z zestawu wsporników ze stali nierdzewnej o niezwykle wysokiej, jakości i wytrzymałości w odcieniu satynowym, szyby ze szkła hartowanego na dodatek wzmocnionego, kotew do konstrukcji daszka do ściany. W przypadku montowania daszku na siane ocieplona styropianem istnieje możliwość zakupu kotew o większej długości.

Montaż.
Dzięki dokładnej instrukcji i swoistej prostocie budowy daszek ten nie wymaga wynajmu profesjonalnego personelu w celu montażu. Jedyne, o czym należy pamiętać to zalecenia, które zawarte są w instrukcji, a daszek będzie zamontowany w ciągu godziny-dwóch. (do konstrukcji tego typu zadaszenia wymagane są dwie osoby ze względu na wagę samego zadaszenia)

Konserwacja i Czyszczenie.
Daszki można czyścic woda pod ciśnieniem, jeżeli zaszłaby taka potrzeba, lecz w większości przypadków (w zależności o miejsca zamontowania) daszek czyścic będzie się sam podczas opadów deszczu. Daszek nie wymaga żadnej konserwacji, ani trosce oprócz ewentualnego usunięcia nadmiernej ilości śniegu podczas srogiej zimy.

Gwarancja.
Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji 24-miesiace. Maja Państwo na dodatek pełne prawo do zwrotu zakupionego u nas towaru w ciągu 10-dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Certyfikacja.
Wszystkie nasze daszki, jako materiały budowlane mają atesty CE.

Akcesoria do Zadaszenia.

W pakiecie zapewniamy cały zestaw akcesoriów do konstrukcji zadaszenia, tak abyś nie musiał dodatkowo odwiedzać sklepu, czy innych aukcji.

Kontakt:

tel.: 884-373-741

e-mail: metalgum.bedzin@gmail.com

skype: Metal-gum

Galeria ukazuje daszek 150x90cm. Zadaszenie 200x90 posiada 3 komplety mocowań.


Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Pozostałe