Kerastase Specifique Intense Long-Lasting Anti-Dandruff Care | Kuracja przeciwłupieżowa 12x6ml, K94-E1924600. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 15,99 PLN

oszczędzasz do 95%

  • Producent: Kerastase
  • Kategoria: Pozostałe
  • Postać: kuracja

Działanie

Kąpiel przeciwłupieżowa dla osób z tłustym lub suchym łupieżem.

Rezultat

eliminuje skażenia z włosów i skóry głowy, likwiduje widoczne płaty łupieżu aż do 8 tygodni, równocześnie w przypadku łupieżu tłustego, jak i suchego.

technologia

Formuła gromadzi elementy o właściwościach przeciwgrzybicznych oczyszczających i antybakteryjnych. Formuła bez silikonów. Przebadany pod kontrolą dermatologiczną.

Sposób zastosowania

Myć głowę masując delikatnie skórę. Spłukać. Nałożyć ponownie i pozwolić kąpieli działać poprzez kilka chwil. Spienić, dodając niewielką ilość wody. Precyzyjnie spłukać.

pojemność

250 ml


Działanie

Regenerująca kuracja o kremowo-żelowej konsystencji. Skóra głowy zostaje odświeżona i odprężona. Maska nawilżająco-kojąca pielęgnuje, żeby włosy stały się piękne.

technologia

posiada kompleks AOX składający się z: L-Karnozyny, Witaminy E i Ekstraktu Moringa i Ramnozę.

Sposób zastosowania

Nałożyć porcję maski na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, zaczynając od nasady. Wmasować w skórę głowy oraz przeciągnąć na długości i końce włosów. Pozostawić na 3 min., następnie skrupulatnie spłukać.

pojemność

200 ml


Działanie

Kuracja kojąca dla wrażliwej skóry głowy. Formuła z zawartymi w niej składnikami działa odprężająco i łagodzi swędzenie skóry głowy. Stanowczo bogata w komponenty energiczne formuła dla kompleksowego działania.

technika

- PS 21 koi i łagodzi skórę głowy, a także pomaga chronić ją przed czynnikami zewnętrznymi.
- Ramnoza stosowany w nowoczesnych Badaniach L'Oreal dotyczących atrybuty przeciwko starzeniu się.
- Kompleks AOX składający się z L-karnozyny, witaminy E, a także ekstraktu z Moringa.

Sposób zastosowania

Kuracja przeznaczona do stosowania 3 razy w tygodniu przez okres 4 tygodni. Zdjąć nakrętkę ze szklanej fiolki, nałożyć aplikator. Nacisnąć aplikator. Nakładać bezpośrednio na skórę głowy, przedziałek po przedziałku, na mokre lub suche włosy. Wmasować finezyjnie preparat kolistymi ruchami w skórę głowy. Nie spłukiwać. Stosować jedną ampułkę 3 razy w tygodniu - rano albo wieczorem.

pojemność

12*6 ml


Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Pozostałe