• Producent: Kerastase
  • Kategoria: Pozostałe

AMPUŁKI PRZECIWŁUPIEŻOWE

producent Kėrastase stworzyła unikatowy preparat będący uzupełnieniem linii produktów zwalczających łupież suchy i łupież tłusty. Swędząca skóra głowy i zaczerwienienie nie będą już stanowić problemu dla tych, którzy zdecydują się na systematyczne użytkowanie ampułek. Oprócz usuwania łupieżu ampułki Kėrastase stanowią także genialną pielęgnację i łagodzą podrażnienia i rozwiązują problem swędzącej skóry głowy. Artykuł jest asygnowany osobom zmagającym się z obfitym łupieżem.

Kuracje z zastosowaniem ampułek Specifique są komfortowe w użyciu, a każdorazowa aplikacja towaru na skórę głowy i włosy nie wymaga od nas spłukiwania. Sam zabieg jest więc stosunkowo niedługi, prosty i miły, także ze względu na zapach i możliwość zaserwowania skórze na głowie masażu.

Ampułki Kėrastase to trwająca około czterech tygodni kuracja przeciwłupieżowa. Preparat należy stosować co najmniej trzy razy w tygodniu. Jedna fiolka umożliwia jednorazową aplikację, przy czym środek należy nakładać na suche lub osuszone ręcznikiem włosy. Następnie wystarczy rozprowadzić zawartość ampułki Kėrastase na skórze głowy, po czym na całej długości włosów. W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów towar należy wmasować opuszkami palców w skórę głowy. Po wykonaniu tej czynności można rozpocząć modelowanie włosów i pozwolić im wyschnąć. Zawartości ampułki nie spłukuje się.

Kuracja przeciwłupieżowa od Kėrastase swą produktywność zawdzięcza niepowtarzalnemu składowi, który stanowią:

  • ramnoza (stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych, co widocznie ulepsza jakość skóry głowy),
  • kompleks AOX (redukujący wolne rodniki),
  • octopirox 2 500 PPM (oczyszczający skórę i eliminujący zarówno łupież suchy, jak i łupież tłusty).

Dzięki Specifique pokryta włosami głowa jest oczyszczona, chroniona przed podrażnieniami i przesuszeniem. Niespełna po kilku aplikacja widać redukcję łupieżu, przy czym rezultat ten utrzymuje się jeszcze poprzez minimum kolejne cztery tygodnie już po zakończeniu kuracji.

pojemność 12 ampułek po 6 ml

W związku z regulaminem naszego sklepu możesz kupić maksymalnie 6 sztuk tego artykułu.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Pozostałe