Kerastase Specifique Intense Long-Lasting Anti-Dandruff Care | Kuracja przeciwłupieżowa 12x6ml, K94-E1924600. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 159,00 PLN

oszczędzasz do 76%

  • Producent: Kerastase
  • Kategoria: Pozostałe
  • Postać: kuracja

Działanie

Kąpiel do włosów z tendencją do wypadania. Oczyszcza skórę głowy z zalegającego sebum i przygotowuje ją do kuracji przeciwdziałającej wypadaniu jak Aminexil i Stimuliste. Skóra głowy stopniowo odzyskuje naturalną równowagę.

technologia

SYSTEM PRO-ACTIF
dynamiczne składniki o działaniu: antybakteryjnym, kojącym i normalizującym: przywracają naturalną równowagę skóry głowy.

Sposób zastosowania

Myć głowę masując finezyjnie skórę całymi dłońmi. Spłukać. Nałożyć ponownie i pozwolić kąpieli działać poprzez kilka chwil. Spienić dodając niewielką liczba wody. Precyzyjnie spłukać.

objętość

250 ml


Działanie

Regenerująca kuracja o kremowo-żelowej konsystencji. Skóra głowy zostaje odświeżona i odprężona. Maska nawilżająco-kojąca pielęgnuje, żeby włosy stały się efektowne.

technologia

posiada kompleks AOX składający się z: L-Karnozyny, Witaminy E i Ekstraktu Moringa, a także Ramnozę.

Sposób wykorzystania

Nałożyć porcję maski na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, początkując od nasady. Wmasować w skórę głowy, a także przeciągnąć na długości i końce włosów. Pozostawić na 3 min., następnie precyzyjnie spłukać.

pojemność

200 ml


Kuracja uniemożliwiająca wypadaniu włosów. Aminexil to sugestia o udowodnionej sprawności w uniemożliwianiu wypadania włosów. Dotychczasowa technika ampułek Kerastase Aminexil (Aminexil, Madekasozyd i Gluko Lipid) pozostała wzbogacona o Ramonozę - wyciągiem z roślin o działaniu przeciwdziałającym starzeniu skóry głowy i o kompleks AOX.

Działanie

Aminexil odżywia włókno włosa od korzenia, dzięki temu jest ono mocniejsze i ma więcej wigoru. Włosy zyskują obszerniejszą gęstość.
-Ograniczenie wypadania przez przedłużone życie włosa.
-Włosy mocniejsze i jędrniejsze.
-obszerniejsza grubość włosa.
-Ukojona i zdrowa skóra głowy.

technika

Aminexil
- Ramonoza poprawia jakość skóry głowy. Znana ze swojej zdolności do przywracania widocznej jakości naskórka i powiększania jego rozciągliwości.
- Aminexil GL 15.000 PPM parametry przeciwdziałające wypadaniu włosów, dla wzmocnienia korzenia włosa.
- Gluko Lipid - zastrzeżone połączenie energetyzującej glukozy z odżywczym lipidem. Glukoza stymuluje energiczność korzenia włosa i upraszcza asymilację lipidu, który przekształca się w komponent odżywiający włos.
- Madekosozyd - cząsteczka pochodząca z rośliny Centella Asiatica o właściwościach kojących. Przeciwdziała mikropodrażnieniom, chroniąc cebulkę włosa przed ich negatywnym wpływem.
- Kompleks AOX składa się z L-karnozyny, witaminy E i ekstraktu z Moringa.

Sposób wykorzystania

Stosować na włosy suche albo osuszone ręcznikiem. Rozprowadzić, pasmo po paśmie, kropla za kroplą. Wmasować u nasady włosów. Opuszkami palców wmasować ampułkę w skórę głowy.

objętość

42 x 6 ml


Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Pozostałe